Drewniane, ozdobne zaproszenia dla Rodziców ze zdjęciem

Drewniane, ozdobne zaproszenia ślubne dla Rodziców ze zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane, ozdobne zaproszenia dla Rodziców ze zdjęciem


Chcecie aby Wasze błogosławieństwo było wyjątkowe? Wręcz rodzicom niesamowitą, nietuzinkową prośbę o błogosławieństwo z Waszym zdjęciem.

Drewniana, ozdobna prośba o błogosławieństwo jest idealnym rozwiązaniem! Wykonana z trwałego drewna, ma piękny, ozdobny kształt.

Na górze strony każdego zaproszenia umieszczone jest Wasze wyjątkowe zdjęcie, nadające mu niepowtarzalny charakter i będzie stanowić bezcenną pamiątkę!

Poniżej możecie umieścić tekst prośby o błogosławieństwo, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych