Ślubne zawieszki na wódkę z Waszym zdjęciem

1,20 zł
1,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubne zawieszki na wódkę z Waszym zdjęciem


Niemal na każdym weselu pojawia się alkohol, który jest już nawet wpisany w biesiadną tradycję. W jaki sposób go jednak ustawić na weselnym stole? Jak wyeksponować?

Biorąc pod uwagę różnorodność butelek i ich przeciętny wygląd, niezbyt dobrze korespondujący z charakterem uroczystości, warto odmienić ich charakter, zmieniając je w iście ślubne trunki.

Pomocą w tym służyć mogą ślubne zawieszki na wódkę ze zdjęciem Młodej Pary, które stanowić będą piękną ozdobę butelki, a przy tym sprawią, że może stać się ona upominkiem dla gości, bądź też wygraną w konkursach organizowanych w trakcie uroczystości.

Sama zawieszka zaś będzie stanowić wyjątkową pamiątkę, która pozwoli powrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil zaślubin i wspólnej zabawy.

 

Wymiary: 6cm x 9cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu