Ślubne zawieszki na wódkę z Waszym zdjęciem

1,20 zł
1,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ślubne zawieszki na wódkę z Waszym zdjęciem


Niemal na każdym weselu pojawia się alkohol, który jest już nawet wpisany w biesiadną tradycję. W jaki sposób go jednak ustawić na weselnym stole? Jak wyeksponować?

Biorąc pod uwagę różnorodność butelek i ich przeciętny wygląd, niezbyt dobrze korespondujący z charakterem uroczystości, warto odmienić ich charakter, zmieniając je w iście ślubne trunki.

Pomocą w tym służyć mogą ślubne zawieszki na wódkę ze zdjęciem Młodej Pary, które stanowić będą piękną ozdobę butelki, a przy tym sprawią, że może stać się ona upominkiem dla gości, bądź też wygraną w konkursach organizowanych w trakcie uroczystości.

Sama zawieszka zaś będzie stanowić wyjątkową pamiątkę, która pozwoli powrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil zaślubin i wspólnej zabawy.

 

Wymiary: 6cm x 9cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu