O nas

Nasza wena twórcza przyszła do nas jak grom z jasnego nieba.  W pewnym momencie poczuliśmy, że na rynku artykułów ślubnych brakuje produktów, oryginalnych, niesztampowych, a tym samym nowoczesnych. Venarti to coś więcej niż sklep z artykułami ślubnymi – to pracownia artystyczna, która jest odzwierciedleniem  naszej głowy pełnej pomysłu.   Z czystym sumieniem możemy przyznać, że posiadamy smykałkę do tworzenia unikalnych rzeczy, z przyciągającym wzrok designem.

Specjalizujemy się w technice laserowej, tworząc niebanalne  produkty z papieru, drewna, pleksi czy laminatu. Każdy klient, może dowolnie zmieniać i modyfikować produkty przedstawione w  e-sklepie. Z przyjemnością spełniamy wizję naszych klientów – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Oszczędzasz czas, ponieważ to my  spełnimy Twoje życzenie odnośnie wyglądu  winietek, obrączek na serwetki czy innych artykułów ślubnych. Oferujemy najwyższą jakość popartą kilkuletnim doświadczeniem i pasją. Profesjonalnie i fachowo wykonane artykuły z drewna czy z papieru zachwycą wszystkich zaproszonych gości. My chętnie spełnimy Twoją wizję dodając do niej szczyptę naszego talentu. Otrzymasz od nas niezwykłe doznania estetyczne, których nie znajdziesz nigdzie indziej.  Każde zamówienie dopinamy na ostatni guzik.

Dzięki możliwości składania zamówienia on-line możecie Państwo  dokonać zakupów nie wychodząc z domu. Zamawiając zaproszenia, winietki czy skrzyni na wino macie Państwo możliwość współtworzenia go razem z nami. Jako klienci możecie wybrać rodzaj czcionki, kolor, materiał i tekst do wydruku.