Jak sporządzić listę gości do zaproszeń?

Listę Gości należy przygotować przed złożeniem zamówienia. Prosimy o uważne jej sprawdzenie przed wysłaniem, ponieważ nie ingerujemy w przesyłane przez Państwa dane, nie zmieniamy nazwisk i nie poprawiamy literówek – imiona i nazwiska gości są drukowane na zaproszeniach dokładnie w takiej formie, w której zostały przesłane wraz z zamówieniem.

Wszelkie zmiany dokonywane na liście gości przez klienta (np. literówka, zmiana personaliów gościa, dopisanie do listy gościa) są płatne.

Warto zatem nawet kilkakrotnie przejrzeć listę przed przesłaniem pamiętając jednocześnie, że imiona i nazwiska na liście winny być odmienione..

W sytuacji, kiedy zmiana okaże się konieczna, prosimy o ponowne przesłanie właściwej listy gości. W przypadku, kiedy przesłana lista jest poprawna, prosimy o nie przesyłanie jej po raz kolejny.

Listy powinny być przesyłane w formacie Word – prosimy nie przenoszenie danych z EXCEL do Word. W sytuacji, kiedy lista została sporządzona w arkuszu EXCEL, najlepiej przekopiować listę do notatnika, a następnie z niego do Word i wówczas zapisać właściwy do przesłania plik.

Nie odpowiadamy za złe przygotowanie pliku, np. wysyłanie plików z danymi w innych programach, np PDF. Mogą one mieć ustawione złe kodowanie znaków i przy wklejaniu mogą zmieniać się literki na inne.

Jeśli nie posiadają Państwo Worda, prosimy o przesłanie listy za pośrednictwem poczty e-mail, wklejając listę do treści maila.

Prosimy nie pisać tekstu CapsLockiem. Małe litery powinny pozostać małymi, duże – dużymi.

 

Poniżej przykład listy do personalizacji zaproszeń.

(Jeżeli chcą Państwo. by przed nazwiskami Gości były zwroty Sz. P. , W. P. powinny one znaleźć się na przesłanej liście.

Prosimy, aby lista Gości była zawarta w 1 pliku.

 

Wesele

Sz. P. Weronikę i Juliana Kowalskich

Sz. P. Weronikę i Jana Kowalskich z córką Moniką

Ciocię Hanię i Wujka Romka

Babcię Basie i Dziadka Bogusława

ks. Adama Zebrzydowskiego

 

Tylko ślub

Sz. P. Annę i Hiacyntego Nowaków

Sz. P. Zofię i Jana Wójcików

Koleżanki i Kolegów z pracy

 

Po akceptacji projektu brak możliwości naniesienia zmian!