Teksty podziękowań dla Rodziców

Prosimy wybrać jedną z poniższych propozycji tekstu lub przesłać do nas swoją propozycję.

 

Tekst 1

Kochani Rodzice!

Dziękujemy za trud i wysiłek włożony w nasze wychowanie, za cierpliwość i dobre serce. Wierzymy, że ten dzień będzie najpiękniejszym w naszym życiu początkiem naszej drogi. To dzięki Wam możemy się nim cieszyć. Chcielibyśmy wyrazić to z całego serca: Dziękujemy!!!

Monika i Rafał
27.12.2011r.

Tekst 2

Dziękuję Ci Mamo... za Twoje rady przez te wszystkie lata. za czułość i zrozumienie, za dar prawdziwej miłości, która pozwala mi pamiętać o tym, jaka jesteś kochana.

Dziękuję Ci Tato... za twoją opiekę, za silne ramię w chwilach zwątpienia, za ojcowską miłość, która pozwala mi pamiętać o tym, jaki jesteś wspaniały.

Monika i Rafał
27.12.2011r.

Tekst 3

Kochani Rodzice

Z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy Wam wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za miłość, uśmiech, dobrą radę... To dzięki Wam mogliśmy się dzisiaj wszyscy spotkać.

Marta i Krzysiu
28.05.2011r

Tekst 4

Kochani Rodzice !

Dziękujemy Wam za trud wychowania, za miłość i uśmiech, za pogodne dni pełne radości i szczęścia, za Waszą pomoc i wsparcie w każdej chwili naszego życia.

Monika i Rafał
27.12.2010r.  

Tekst 5

Kochani Rodzice !

Dziękujemy Wam za to, że byliście, że jesteście i wiemy że na pewno zawsze będziecie blisko nas.

Monika i Rafał
27.12.2010r.  

Tekst 6

Drodzy Rodzice

W tym dniu dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami. Za to, że zawsze nas wspieracie. Za to, że zawsze obok nas byliście. Dziękujemy Wam za Waszą miłość i wiarę w nasze możliwości.

Monika i Rafał
27.12.2011r.  

Tekst 7

Kochana Mamo i Tato

Za dom pełen miłości, ciepła i zaufania, za wartości, które cenić nas nauczyliście, za wzory godne naśladowania, za wyrozumiałość, poświęcenie i zawsze pomocną dłoń, za wszystko z całego serca Dziękujemy!

Monika i Rafał
27.12.2011r.  

Tekst 8

Kochana Mamo i Tato

Pragniemy podziękować Wam za to, że byliście, że jesteście i wiemy, że na pewno będziecie blisko nas. Dziękujemy Wam za wyrozumiałość, poświęcenie i zawsze pomocną dłoń. Zawsze będziemy przy Was, bo kochamy Was równie mocno, jak Wy nas.

Monika i Rafał
27.12.2011r.  

Tekst 9

Kochani Rodzice !

Dziękujemy to za mało z naszej strony... Za mało by wyrazić wdzięczność za wszystko co dla nas uczyniliście. Za mało by złożyć na Wasze ręce podziękowanie za wszystko co mamy...

Monika i Rafał
27.12.2010r.

Tekst 10

Kochani Rodzice

Z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy... Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę... Za każdy uśmiech, miłość, dobrą radę... W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas, staliście się naszymi najlepszymi przyjaciółmi na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem.

Marta i Krzysiu
28.05.2011r  

Tekst 11

Drodzy Rodzice

Dzisiejszy dzień to jeden z najważniejszych w naszym życiu. Chcielibyśmy podziękować Wam za wszystko! Za trud wychowania, ludzką mądrość, dobroć i zrozumienie. Za Waszą miłość i wiarę w nasze możliwości. Za to, że zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za każdą pogodną chwilę, uśmiech i dobrą radę. Dziękujemy, że Jesteście!

Monika i Rafał
27.12.2011r.  

Tekst 12

Drodzy Rodzice

W tak pięknym dniu naszego ślubu dziękujemy Wam przede wszystkim za: - życie, to właśnie ono sprawiło, że nasze drogi połączyły się, - wychowanie i serce, bo właśnie dzięki nim wiemy co znaczy kochać i szanować, - za wyrozumiałość i pomocną dłoń. Kochamy Was i wierzymy, że potraficie cieszyć się naszym szczęściem.

Marta i Krzysiu
28.05.2011r.