Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z żywicy wzór różowo biały

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

149,99 zł


Opis
Opis

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z żywicy wzór różowo biały


Pamiątkowa statuetka dla rodziców

Wdzięczność można wyrazić na wiele sposobów: słowami, podarunkiem, gestem… Czyż wręczenie rodzicom Pary Młodej pięknie oprawionych słów, płynących prosto z serca, nie będzie wzruszającym momentem, który - utrwalony w postaci ekskluzywnej statuetki-podziękowań - stanie się najdroższą pamiątką dla Mamy i Taty?

Jeśli wybierzecie nasz pomysł, mamy dla Was eleganckie Podziękowania dla Rodziców Venarti. To wyjątkowa ślubna statuetka z żywicy. Jej wzór jest unikalny. Nie ma dwóch takich samych produktów, ponieważ żywicę odlewamy ręcznie. Napis jest Wasz, spersonalizowany.

Warstwa statuetki, która jest wykonana z żywicy, swoją idealną gładkością, niemal doskonale odbija światło. Perłowe kolory mienią się. Góra jest delikatnie różowa, perłowa. Środek wykonaliśmy w białej perle, a dół z zatopionymi ekskluzywnymi srebrnymi drobinkami jest przezroczysty. Na barwne cieniowanie wybraliśmy modne ombre! Warstwę żywicy zabezpiecza dodatkowo przezroczysta pleksi. Wygodne i eleganckie połączenie zapewnia natomiast stabilność statuetki.

 

Wymiary: 15 x 20 x 3 cm

Materiał: Żywica - każde podziękowanie jest unikalne, odlewane ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji, pleksi 2mm

Właściwości żywicy: Warstwa z żywicy jest gładka, odbijająca światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Kolor: Góra warstwy z żywicy jest w kolorze perłowo różowym, środek perłowy biały, dół przezroczysty z wtopionymi srebrnymi drobinkami

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.