Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z żywicy wzór różowo biały

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


149,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z żywicy wzór różowo biały


Pamiątkowa statuetka dla rodziców

Wdzięczność można wyrazić na wiele sposobów: słowami, podarunkiem, gestem… Czyż wręczenie rodzicom Pary Młodej pięknie oprawionych słów, płynących prosto z serca, nie będzie wzruszającym momentem, który - utrwalony w postaci ekskluzywnej statuetki-podziękowań - stanie się najdroższą pamiątką dla Mamy i Taty?

Jeśli wybierzecie nasz pomysł, mamy dla Was eleganckie Podziękowania dla Rodziców Venarti. To wyjątkowa ślubna statuetka z żywicy. Jej wzór jest unikalny. Nie ma dwóch takich samych produktów, ponieważ żywicę odlewamy ręcznie. Napis jest Wasz, spersonalizowany.

Warstwa statuetki, która jest wykonana z żywicy, swoją idealną gładkością, niemal doskonale odbija światło. Perłowe kolory mienią się. Góra jest delikatnie różowa, perłowa. Środek wykonaliśmy w białej perle, a dół z zatopionymi ekskluzywnymi srebrnymi drobinkami jest przezroczysty. Na barwne cieniowanie wybraliśmy modne ombre! Warstwę żywicy zabezpiecza dodatkowo przezroczysta pleksi. Wygodne i eleganckie połączenie zapewnia natomiast stabilność statuetki.

 

Wymiary: 15 x 20 x 3 cm

Materiał: Żywica - każde podziękowanie jest unikalne, odlewane ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji, pleksi 2mm

Właściwości żywicy: Warstwa z żywicy jest gładka, odbijająca światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Kolor: Góra warstwy z żywicy jest w kolorze perłowo różowym, środek perłowy biały, dół przezroczysty z wtopionymi srebrnymi drobinkami

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.