Ślubna statuetka ze zdjęciem

Ślubna statuetka na drewnie z korą z Twoim zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubna statuetka ze zdjęciem


Drewniana statuetka ze zdjęciem

Podziękowania dla rodziców za ich trud i miłość włożoną w dotychczasowe życie nowożeńców wymagają specjalnej oprawy, by stały się wyjątkową i wzruszającą pamiątką na całe życie. My proponujemy podarowanie rodzicom zdjęcia młodej pary. Ale nie może to być zwykłe zdjęcie, dlatego piękna ślubna statuetka drewno z korą idealnie spełni swoje zadanie.

Produkt jest w 100% naturalny, wykonany z prawdziwego drewnianego plastra pokrytego korą. Oferujemy plastry drewna wielkości od około 20 do 25 cm. Wszystko zależy od wykorzystanego do stworzenia unikalnej statuetki ślubnej konkretnego kawałka drewna. Na drewnianym plastrze umieszczamy Wasze zdjęcie ślubne. Jest tu też serce z grawerowanym tekstem podziękowań!

Grawerowane podziękowania na drewnie z Waszym zdjęciem dla rodziców będą pięknie się prezentowały w pamiątkowej rodzinnej galerii!

 

Materiał: drewno

Wymiary plastra drewna: ok 20 - 25 cm w zależności od konkretnego kawałka drewna

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Powiązane wpisy na blogu