Góry Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców

Ślubna statuetka z drewna w kształcie 2 połączonych serc z motywem gór


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,00 zł


Opis
Opis

Góry Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców


Ślubna statuetka z motywem gór jako podziękowanie dla Rodziców

Poszukujecie oryginalnego sposobu, by podziękować Rodzicom za ich trud i wysiłek, jaki włożyli w Wasze dotychczasowe życie? Mamy propozycję, która poruszy do głębi Waszych najbliższych. To oryginalna ślubna statuetka z drewna w kształcie dwóch połączonych serc z motywem gór.

Dwa serca i góry

W tym ślicznym podziękowaniu dla rodziców zamknęliśmy dwa znaczące symbole. Serce od zawsze oznacza miłość, a góry wskazują na jej najważniejsze cechy: stałość, czystość i spełnienie. Góry mogą również podkreślać pasję zdobywania szczytów, indywidualizm i wolność. A może po prostu lubicie wędrować po górach?

Statuetka jest wykonana z naturalnego drewna o grubości 4 mm. Ma kształt dwóch połączonych ze sobą serc – Waszych serc. Motyw gór stanowi tutaj tło dla uroczystych i wzruszających podziękowań, które złożycie Rodzicom.

Wierzymy, że tak oryginalne podziękowanie dla rodziców, stanie się wyjątkową pamiątką, która będzie eksponowana w rodzinnej galerii.

 

Ślubna statuetka w kształcie 2 połączonych serc z drewna -  to śliczne podziękowanie dla rodziców.


Materiał: drewno 4mm

Wymiary bez podstawki: ok 20cm x 20cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.