Góry Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców

Ślubna statuetka z drewna w kształcie 2 połączonych serc z motywem gór


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Góry Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców


Ślubna statuetka z motywem gór jako podziękowanie dla Rodziców

Poszukujecie oryginalnego sposobu, by podziękować Rodzicom za ich trud i wysiłek, jaki włożyli w Wasze dotychczasowe życie? Mamy propozycję, która poruszy do głębi Waszych najbliższych. To oryginalna ślubna statuetka z drewna w kształcie dwóch połączonych serc z motywem gór.

Dwa serca i góry

W tym ślicznym podziękowaniu dla rodziców zamknęliśmy dwa znaczące symbole. Serce od zawsze oznacza miłość, a góry wskazują na jej najważniejsze cechy: stałość, czystość i spełnienie. Góry mogą również podkreślać pasję zdobywania szczytów, indywidualizm i wolność. A może po prostu lubicie wędrować po górach?

Statuetka jest wykonana z naturalnego drewna o grubości 4 mm. Ma kształt dwóch połączonych ze sobą serc – Waszych serc. Motyw gór stanowi tutaj tło dla uroczystych i wzruszających podziękowań, które złożycie Rodzicom.

Wierzymy, że tak oryginalne podziękowanie dla rodziców, stanie się wyjątkową pamiątką, która będzie eksponowana w rodzinnej galerii.

 

Ślubna statuetka w kształcie 2 połączonych serc z drewna -  to śliczne podziękowanie dla rodziców.


Materiał: drewno 4mm

Wymiary bez podstawki: ok 20cm x 20cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.