Podziękowanie z lustrzanym sercem

120,00 zł


Opis
Opis

Podziękowanie z lustrzanym sercem


Podziękowania za obecność, wspólną zabawę i przeżywanie, tego wyjątkowego dnia, jakim jest dzień ślubu, już na stałe wpisały się w scenariusz wesel. Są jednak wśród wszystkich zaproszonych osób goście szczególni, których warto wyróżnić, uhonorować w nieco inny sposób niż pozostałych. Mowa tu o Rodzicach Młodej Pary, osobach, którym zawdzięczamy wszystko. Trudno jest odpłacić za trud wychowawczy, poświęcenie i zaangażowanie czymś więcej, niż miłością, ale mimo wszystko warto Rodzicom podziękować, składając jednocześnie na ich ręce drobny podarek.

Doskonałym pomysłem jest podziękowanie z lustrzanym sercem, które dzięki swojej elegancji, ale też prostocie, zachwyci wszystkich, będzie źródłem wielu wzruszeń, ale też stanie się dla Rodziców wspaniałą pamiątką, która zawsze już przypominać im będzie wyjątkowy dzień.

 

Personalizacja: Gratis!

Materiał: sklejka 3mm, pleksi lustrzane 2mm

 

Cena dotyczy samego planu stołu bez nóżki. Nóżka jest do kupienia oddzielnie.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

 

Drewno szczególnie w duzym formacie ma tendencje do odkształceń i nigdy nie będzie w 100% proste, co jest naturalną właściwością sklejki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych