Dyplom ślubny ze zdjęciem

Dyplo ślubny na drewnie z korą z Twoim zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


79,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Dyplom ślubny ze zdjęciem


Drewniany dyplom miłości do Rodziców

Ślub kończy pewien etap życia i rozpoczyna jego nową, nieznaną część. To symboliczny moment, w którym młoda para niby pisklęta - dorośleją i wyfruwają z bezpiecznego gniazda, jakim jest rodzinny dom. Tę chwilę warto podkreślić i w kreatywny sposób wyrazić wdzięczność rodzicom za opiekę i ich miłość.

Podziękowania ślubne dla rodziców

Wszystkie słowa zawsze zapadają w pamięć. Jednak ich utrwalenie w formie oryginalnego dyplomu ślubnego ze zdjęciem będzie wspaniałą pamiątką, którą można wręczyć rodzicom w ramach podziękowań. Podarujcie więc swoim rodzicom stworzony z myślą o tej wyjątkowej chwili piękny dyplom ślubny na drewnie z korą. Dyplom jest z Waszym zdjęciem i sercem, w środku którego znajduje się wybrany tekst podziękowań. Dyplom ślubny Venarti to drewniany obraz ślubny. Ma bowiem praktyczną dziurkę do powieszenia na ścianie.

 

Materiał: drewno

Wymiary plastra drewna: ok 20 - 25 cm w zależności od konkretnego kawałka drewna

Prosimy mieć na uwadze różną strukturę drewna. Miejscami są różne niedoskonałości, ciemnejsze plamki itp. Dodatkowo ciemne kolory nadruku będą miejscami odróżniać się od całości. Są to naturalne właściwości drewna.

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść dyplomu z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem nadruku

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść dyplomu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu