Wasze zdjęcie na pleksi

129,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Wasze zdjęcie na pleksi


O tym, jak wyjątkowymi gośćmi na weselnej uroczystości są Rodzice Pary Młodej, nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak podkreślić ich wyjątkową rolę dziękując zarówno za przybycie na ślub i wesele, ale również za ich obecność przy nas, za włożony w wychowanie trud, za troskę i poświecenie. Takim podziękowaniem, a jednocześnie podarkiem, który pozwoli zachować te wyjątkowe chwile ślubu w pamięci, jest zdjęcie Młodej Pary umieszczone na pleksi.

 
Ten piękny i trwały prezent doskonale koresponduje z rangą weselnej uroczystości, jest niezwykle eleganckim i stylowym drobiazgiem, kryjącym w sobie jednak ogromny ładunek emocji. Moment jego wręczania będzie tym, który zapamiętają wszyscy.

 

Materiał: biała pleksi 2 mm

Wymiar: 48 x 38cm (możliwe inne rozmiary na zapytanie)

Personalizacja: Gratis! (oprócz tekstu w sercu, zmiana i układanie w sercu jest dodatkową usługą)

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu