Podziękowania dla Rodziców ze zdjęciem Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka ze zdjęciem z drewna na plastrze brzozy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


79,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Podziękowania dla Rodziców ze zdjęciem Ślubna statuetka Plaster brzozy


Drewniana statuetka dla Rodziców

Trudno sobie wyobrazić jakikolwiek ślub bez udziału rodziców nowożeńców. Przecież to ich dzieci opuszczają raz na zawsze rodzinny dom i wkraczają w dorosłe życie zakładając swoją własną rodzinę. Za miłość, opiekę i pomoc - podziękowania dla rodziców powinny być wyjątkowe, ale przede wszystkim dobrze dobrane do charakteru i upodobań mam i ojców. Rodziców można uczcić piosenką, przemówieniem lub w każdy inny sposób, który sprawi im radość i zapamiętają tę chwilę na długo.

Podziękowania dla rodziców to również podarowanie im drobnego upominku. Idealnym pomysłem jest wyjątkowa ślubna statuetka ze zdjęciem z drewna na plastrze brzozy. Naturalne materiały zawsze są niepowtarzalne i przede wszystkim piękne. My postanowiliśmy wykorzystać brzozowe drewno i stworzyć z jego plastra ciekawą statuetkę ślubną dla rodziców. Drukujemy na niej Wasze zdjęcie i treść podziękowań – tekst również sami wybieracie. Po przygotowaniu projektu i akceptacji wykonujemy nietuzinkowy prezent, który potrafi wywołać wiele prawdziwych emocji i wzruszeń. Stanie się też pieczołowicie przechowywaną pamiątką z Waszego ślubu.


 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych