Drewniane zaproszenia z MAGNESEM wzór z Waszym zdjęciem

Drewniane zaproszenia ślubne w magnesem w kształcie serca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia z MAGNESEM wzór z Waszym zdjęciem


Zaproszenia ślubne – magnesy na lodówkę

Planujecie ślub, ale nie lubicie standardowych posunięć? Kochacie oryginalność i wyjątkowość, a przy tym lubicie naturalne materiały? Chcecie mieć ślub nowoczesny, ale jednocześnie jeden z najmodniejszych – w stylu eko? Czy może przemawia przez Was umiłowanie minimalizmu? Obojętnie, jakimi wskazówkami się kierujecie, nasze unikalne drewniane zaproszenia ślubne Venarti podbiją Wasze serca!

Poznajcie zaproszenia z MAGNESEM!

W tradycyjną kopertę wkładamy wyjątkowe, stworzone przez naszych projektantów drewniane zaproszenia ślubne z MAGNESEM. To unikalny wzór z Waszym zdjęciem i wybranym tekstem, który napiszemy fantazyjną, ozdobną czcionką. Drewniane zaproszenia ślubne składają się z dwóch części tworząc oryginalną całość. Są w kształcie prostokąta, w który włożyliśmy magnes w kształcie serca. Magnes jest z Waszym zdjęciem, imionami i datą ślubu. Można go wyłamać i przykleić na lodówkę. Będzie pięknym prezentem i nie lada gratką kolekcjonerską dla osoby, która magnesy zbiera!

 

Drewniane zaproszenia ślubne z magnesem w kształcie serca, który można wyłamać i przykleić na lodówkę.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubne

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych