Drewniane zaproszenia z MAGNESEM wzór z Waszym zdjęciem

Drewniane zaproszenia ślubne w magnesem w kształcie serca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


7,99 zł
7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia z MAGNESEM wzór z Waszym zdjęciem


Zaproszenia ślubne – magnesy na lodówkę

Planujecie ślub, ale nie lubicie standardowych posunięć? Kochacie oryginalność i wyjątkowość, a przy tym lubicie naturalne materiały? Chcecie mieć ślub nowoczesny, ale jednocześnie jeden z najmodniejszych – w stylu eko? Czy może przemawia przez Was umiłowanie minimalizmu? Obojętnie, jakimi wskazówkami się kierujecie, nasze unikalne drewniane zaproszenia ślubne Venarti podbiją Wasze serca!

Poznajcie zaproszenia z MAGNESEM!

W tradycyjną kopertę wkładamy wyjątkowe, stworzone przez naszych projektantów drewniane zaproszenia ślubne z MAGNESEM. To unikalny wzór z Waszym zdjęciem i wybranym tekstem, który napiszemy fantazyjną, ozdobną czcionką. Drewniane zaproszenia ślubne składają się z dwóch części tworząc oryginalną całość. Są w kształcie prostokąta, w który włożyliśmy magnes w kształcie serca. Magnes jest z Waszym zdjęciem, imionami i datą ślubu. Można go wyłamać i przykleić na lodówkę. Będzie pięknym prezentem i nie lada gratką kolekcjonerską dla osoby, która magnesy zbiera!

 

Drewniane zaproszenia ślubne z magnesem w kształcie serca, który można wyłamać i przykleić na lodówkę.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubne

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych