Drewniane zaproszenia ślubne Wzorek rustykany

Drewniane zaproszenia ślubne z ozdobnym wzorkiem rustykalnym


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 zł



Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ślubne Wzorek rustykany


Długo wyczekiwany dzień waszego życia – ślub zasługuje na najpiękniejszą oprawę. Piękny nie oznacza pełen przepychu.

To proste i skromne zaproszenie ślubne, wykonane w naturalnym materiale, jest dobre dla par, które potrafią docenić subtelną elegancję i minimalizm.

Bez przesadnych ozdobników, wzrok przyciąga jedynie wzorek rustykalny okalający wasze nazwiska i sentencja pełną uczucia. Dyskretna czcionka wprowadzi waszych gości w uroczysty nastrój.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu