Białe róże Drewniane, ozdobne zaproszenia ślubne

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe róże Drewniane, ozdobne zaproszenia ślubne


Kto powiedział, że wybór idealnych zaproszeń ślubnych musi być skomplikowany? Nasze eleganckie drewniane zaproszenia oferują całe klasyczne piękno tradycyjnych zaproszeń ślubnych z nowoczesną nutą. Łącząc jasną fakturę drewna z białymi różami i zielonymi liśćmi, te zaproszenia sprawią, że Twoi goście poczują się częścią Twojego wyjątkowego dnia, jak tylko otrzymają te zaproszenia.

Dzięki ponadczasowemu i pełnemu wdzięku wzornictwu, możecie być pewni, że Wasze zaproszenia na długo pozostaną w ich pamięci. Starannie wykonane, każde zaproszenie odzwierciedla jakość i styl. Bez względu na to, czy chcesz zachować prostotę, czy dodać odrobinę blasku, nasze drewniane zaproszenia z pewnością przypadną Ci do gustu. Wybierz idealne zaproszenie na magiczną okazję swoich marzeń!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Prosimy o przesłanie swojego zdjęcia w dużym formacie i dobrej jakości, co zagwarantuje ładny wygląd zdjęcia.

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych