Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Białe kwiaty

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem białych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Białe kwiaty


Doskonałe wykończenie wszystkich butelek z alkoholem na każdym weselu. Nasze urocze zawieszki na alkohol to piękny sposób na spersonalizowanie Państwa wesela. Wykonane z luksusowej satynowej pleksi, te eleganckie zawieszki są ozdobione słodkim motywem białych kwiatów i mogą być spersonalizowane tak, aby zawierały datę ślubu, jak i imiona nowożeńców lub wierszyk.

Te urocze zawieszki dodają dodatkowego serdecznego akcentu, który Państwa goście z pewnością docenią. Spersonalizowane i ozdobione tym delikatnym wzorem, stanowią subtelny, ale wyjątkowy szczegół Państwa wesela - taki, którego Państwa goście nie zapomną!

Proszę dodać je do dowolnych butelek na alkohol i mieć pewność, że wszystko będzie idealnie dopasowane do Państwa wyjątkowego dnia.

Państwa wyjątkowa historia miłosna zasługuje na coś wyjątkowego - niech stanie się ona centralnym punktem całego wydarzenia dzięki naszym wspaniałym zawieszkom na alkohol.

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych