Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Białe anemone

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem białych kwiatów anemone


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,70 zł
3,70 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Białe anemone


W trakcie weselnej uroczystości szczegóły tworzą atmosferę, dlatego też warto zadbać w niezwykle drobiazgowy sposób o każdy aspekt przebiegu weselnej imprezy. Również o wystrój barku i personalizację weselnych trunków, chociażby poprzez dodanie do nich zawieszek ślubnych ozdobnych satynowych pleksi, ozdobionych delikatnymi kwiatami.

Białe anemony doskonale korespondują nie tylko z romantyczną wymową weselnej uroczystości, ale dodadzą też trunkom szlachetności i sprawią, że zwykła butelka alkoholu zamieni się w weselny alkohol. Ponadto piękno tych zawieszek budzić będzie zachwyt gości, tak ozdobiona butelka może też stać się wspaniałą nagrodą w organizowanych w trakcie weselnej uroczystości konkursach.

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych