Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Białe anemone

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem białych kwiatów anemone


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Białe anemone


W trakcie weselnej uroczystości szczegóły tworzą atmosferę, dlatego też warto zadbać w niezwykle drobiazgowy sposób o każdy aspekt przebiegu weselnej imprezy. Również o wystrój barku i personalizację weselnych trunków, chociażby poprzez dodanie do nich zawieszek ślubnych ozdobnych satynowych pleksi, ozdobionych delikatnymi kwiatami.

Białe anemony doskonale korespondują nie tylko z romantyczną wymową weselnej uroczystości, ale dodadzą też trunkom szlachetności i sprawią, że zwykła butelka alkoholu zamieni się w weselny alkohol. Ponadto piękno tych zawieszek budzić będzie zachwyt gości, tak ozdobiona butelka może też stać się wspaniałą nagrodą w organizowanych w trakcie weselnej uroczystości konkursach.

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych