Zaproszenia ślubne marmurowe

Zaproszenia ślubne - motyw marmuru


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne marmurowe


Wręczanie ślubnych zaproszeń to element tradycji, bez którego nie sposób wyobrazić sobie organizacji ślubu. Aby jednak uczynić ten moment jeszcze bardziej uroczystym, warto sięgnąć po zaproszenia, które swoją wyjątkowością i staranną jakością wykonania, podkreślą rangę spotkania.

Cechy te posiadają zaproszenia ślubne marmurowe, które swoją szlachetnością zwrócą uwagę zaproszonych gości i sprawią, że nikt nie będzie w stanie odmówić Młodej Parze uczestnictwa w tych wielkim dniu.

Takie zaproszenia będą również wspaniałą pamiątką dla gości, która nawet po latach pozwoli im wrócić wspomnieniami do tych radosnych chwil wspólnego celebrowania sakramentu oraz wspaniałej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych