Zaproszenia ślubne marmurowe

Zaproszenia ślubne - motyw marmuru


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne marmurowe


Wręczanie ślubnych zaproszeń to element tradycji, bez którego nie sposób wyobrazić sobie organizacji ślubu. Aby jednak uczynić ten moment jeszcze bardziej uroczystym, warto sięgnąć po zaproszenia, które swoją wyjątkowością i staranną jakością wykonania, podkreślą rangę spotkania.

Cechy te posiadają zaproszenia ślubne marmurowe, które swoją szlachetnością zwrócą uwagę zaproszonych gości i sprawią, że nikt nie będzie w stanie odmówić Młodej Parze uczestnictwa w tych wielkim dniu.

Takie zaproszenia będą również wspaniałą pamiątką dla gości, która nawet po latach pozwoli im wrócić wspomnieniami do tych radosnych chwil wspólnego celebrowania sakramentu oraz wspaniałej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.