Zaproszenia ślubne Mapa Europy

Zaproszenia ślubne - motyw mapy Europy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 zł brutto
bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne Mapa Europy


Zachęta do podróży czy zaproszenie ślubne? A może dwa w jednym? Wszystko jest możliwe szczególnie, kiedy Młoda Para pragnie zaskoczyć swoich gości nieszablonowymi rozwiązaniami czy wzorami.

Zaproszenia ślubne mapa Europy, to nie tylko wspaniały sposób na zaproszenie na ślub gości mieszkających poza granicami kraju, ale również sposób na wzbudzenie zachwytu wszystkich, którzy to zaproszenie otrzymają. To również wspaniały sposób na podzielenie się z gośćmi swoją pasją podróżowania – niezależnie od tego, czy to podróże dalekie czy bliskie.

Taki rodzaj zaproszeń doskonale sprawdzi się w przypadku wesela organizowanego w stylu minimalistycznym, eko, bądź też takiego, na którym motywem przewodnim będą właśnie podróże.

 

Zmiana grafiki jest gratis, jeśli zmiany obejmują wybranie dwóch krajów, zmianę koloru tych krajów i graficznej linii jak na zdjęciu. Wszelkie dodatkowe zmiany graficzne wymagające większego nakładu pracy, wymagają dokupienia opcji modyfikacji lub nowego projektu w zależności od ilości zmian.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych