Zaproszenia ślubne Mapa Europy

Zaproszenia ślubne - motyw mapy Europy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne Mapa Europy


Zachęta do podróży czy zaproszenie ślubne? A może dwa w jednym? Wszystko jest możliwe szczególnie, kiedy Młoda Para pragnie zaskoczyć swoich gości nieszablonowymi rozwiązaniami czy wzorami.

Zaproszenia ślubne mapa Europy, to nie tylko wspaniały sposób na zaproszenie na ślub gości mieszkających poza granicami kraju, ale również sposób na wzbudzenie zachwytu wszystkich, którzy to zaproszenie otrzymają. To również wspaniały sposób na podzielenie się z gośćmi swoją pasją podróżowania – niezależnie od tego, czy to podróże dalekie czy bliskie.

Taki rodzaj zaproszeń doskonale sprawdzi się w przypadku wesela organizowanego w stylu minimalistycznym, eko, bądź też takiego, na którym motywem przewodnim będą właśnie podróże.

 

Zmiana grafiki jest gratis, jeśli zmiany obejmują wybranie dwóch krajów, zmianę koloru tych krajów i graficznej linii jak na zdjęciu. Wszelkie dodatkowe zmiany graficzne wymagające większego nakładu pracy, wymagają dokupienia opcji modyfikacji lub nowego projektu w zależności od ilości zmian.

 

Biała koperta: GRATIS! (inne kolory do kupienia oddzielnie)

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu