Kwiaty w akwarelowym kole Zaproszenia ślubne

5,80 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym kole Zaproszenia ślubne


Moment wręczania zaproszeń weselnym gościom jest nie tylko momentem wzruszającym, ale i stresującym. Bardzo często to bowiem równocześnie chwila, w której przedstawiamy Narzeczonego / Narzeczoną rodzinie czy bliskim znajomym, dlatego też warto zadbać, by był to wyjątkowy czas. Wyjątkowe powinno być również samo zaproszenie, zachwycające swoim pięknem i zachęcające do współuczestniczenia w ślubnej uroczystości.

Takim zaproszeniem, które wywoła szeroki uśmiech na twarzy przyszłych gości, jest zaproszenie ślubne ozdobione motywem kwiatów w akwarelowym kole. Piękny i subtelny motyw nadaje zaproszeniu indywidualnych cech, a przy tym przykuwa wzrok. Takie zaproszenie pasuje idealnie do wesela w stylu romantycznym, wiejskim czy klasycznym, doskonale też sprawdzi się w przypadku stylu glamour.

 

Koperta eko: GRATIS!

Wyklejka: GRATIS!

Wkładka: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary zaproszenia: 9,7 x 14,2 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.