Bukiet kwiatów Zaproszenia ślubne

5,80 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet kwiatów Zaproszenia ślubne


Kwiaty to nie tylko subtelne piękno i zachwycający zapach, ale również pozytywne skojarzenia i bogata symbolika. Bukiet kwiatów niesie ze sobą przesłanie obfitości, łaskawości losu, a także niekończącego się szczęścia. Warto zatem wykorzystać kwiaty nie tylko jako ozdobę ślubnych stołów czy samochodu, ale także jako motyw zdobiący ślubne zaproszenia.

Zaproszenia ślubne z motywem bukietu kwiatów to nie tylko piękny sposób powiadomienia rodziny czy znajomych o planowanym ślubie i wyrażenia pragnienia, by uczestniczyli w ceremonii wraz z Młodą Parą, ale również wspaniała pamiątka, która jeszcze długo budzić będzie pozytywne wspomnienia. Tego rodzaju ślubne zaproszenia przyciągają wzrok, budzą zachwyt swoim wysublimowanym pięknem, ale również są pięknym symbolem kwitnącej pomiędzy przyszłymi małżonkami miłości.

 

Koperta eko: GRATIS!

Wyklejka: GRATIS!

Wkładka: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary zaproszenia: 9,7 x 14,2 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.