Kwiaty w akwarelowym pasku Zaproszenia ślubne

5,80 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym pasku Zaproszenia ślubne


Styl i szyk jest możliwy nie tylko w przypadku wystroju wnętrz czy ślubnego stroju, ale cechować powinien również ślubne zaproszenia. Prostota i elegancja, towarzyszące ślubnej ceremonii znaleźć mogą odzwierciedlenie na zaproszeniach ozdobionych motywem kwiatów w akwarelowym pasku.

Pastelowe, delikatne kolory doskonale podkreślą romantyczny charakter ceremonii, zachwycić także mogą potencjalnych gości swoim pięknem. Takie zaproszenia ślubne pasują doskonale do wesela w stylu romantycznym czy klasycznym, zachwycając nawet gości o wyjątkowo wyrafinowanych wymaganiach. To jedne z tych zaproszeń, które z pewnością przechowywane będą długie lata jako pamiątka, a ich ponadczasowe piękno jeszcze długo będzie budzić pozytywne skojarzenia.

 

Koperta eko: GRATIS!

Wyklejka: GRATIS!

Wkładka: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary zaproszenia: 9,7 x 14,2 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.