Złocone liście zaproszenia ślubne

4,50 zł
4,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złocone liście zaproszenia ślubne


Szukasz idealnego zaproszenia ślubnego, które nada ton Twojemu wyjątkowemu dniu? Przedstawiamy papierowe, jednostronicowe, złocone zaproszenia. Zaproszenia te, wykonane z delikatnym motywem liści na całym obwodzie, olśnią Waszych gości elegancją bez wysiłku.

Nie wspominając o tym, że te zaproszenia mogą być spersonalizowane unikalnym tekstem, który wybierzecie! Od klasycznego tekstu do nowoczesnego i pamiętnego przesłania, na pewno znajdziesz idealny środek do ogłoszenia Twojego wielkiego dnia. Z naszymi eleganckimi zaproszeniami ślubnymi, niech Twoi goście wiedzą, że zostali zaproszeni na okazję wyrafinowania i romansu - nie będziesz tego żałować.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych