Zaproszenie ślubne czyste z cyrkonią

Białe zaproszenia ślubne z cyrkonią.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenie ślubne czyste z cyrkonią


Ciekawa propozycja oszczędna w swojej formie.

To zaproszenie na ślub jest idealne dla par, które potrafią docenić prostotę i minimalizm. Delikatne tło i estetyczna, wytworna czcionka tworzą piękną harmonię. Na środku umieszczono cyrkonię.

Całość jest bezpretensjonalna i pozbawiona kiczu.

Możecie być pewni, że wasi goście nie podważą waszego dobrego smaku.

Z myślą o was dodaliśmy możliwość zamówienia pozostałych dodatków z tym samym wzorem.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu