Zaproszenia ślubne laserowe Ślimak

Zaproszenia ślubne wycinane laserowo o niepowtarzalnych wzorach (ślimak)


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne laserowe Ślimak


Wzór muszli ślimaka inspirowany antyczna architekturą ozdabiający zaproszenie ślubne dodaje mu klasy i elegancji.

Piękne i wręcz poetyckie wzory wycinane laserem przypominają prace koronkowe. Wysoka jakość techniki laserowej zapewnia solidność wykonania.

Dzięki temu możecie być pewni, że mimo filigranowych wzorów, zaproszenie nie zniszczy się, gdy dotrze do waszych gości. Istnieje możliwość dobrania wariantów kolorystycznych według własnego uznania (zobacz nasze wzorniki)

Zachęcamy również do zamawiania pozostałych dodatków w tych samych wariantach kolorystycznych.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.