Złote zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne z nowoczesną czcionką na złotym papierze


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


4,50 zł
4,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złote zaproszenia ślubne


Jeśli planujecie wesele i ślub w modnym stylu glamour, nasze urokliwe, papierowe, złote zaproszenia sprawdzą się idealnie. Takie unikalne zaproszenia ślubne będą wspaniałym wstępem na Wasz przepiękny ślub, my nie mamy co do tego żadnych.

Prostotę zamknęliśmy w złotej wyrafinowanej oprawie. Złoto kocha styl glamour i odwrotnie. Nowoczesna czcionka, fikuśna grafika sprawia, że złote, papierowe zaproszenie na ślub dosłownie ożywa. Całość tworzy jednak ponadczasowy związek, który świetnie do siebie pasuje.

Do zaproszenia dodajemy GRATIS białą kopertę. Personalizacja jest również w cenie i nie musicie za nią dodatkowo płacić. Ustalcie treść zaproszenia, a my przygotujemy jego projekt.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.