Złote zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne z nowoczesną czcionką na złotym papierze


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

4,50 zł
4,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Złote zaproszenia ślubne


Jeśli planujecie wesele i ślub w modnym stylu glamour, nasze urokliwe, papierowe, złote zaproszenia sprawdzą się idealnie. Takie unikalne zaproszenia ślubne będą wspaniałym wstępem na Wasz przepiękny ślub, my nie mamy co do tego żadnych.

Prostotę zamknęliśmy w złotej wyrafinowanej oprawie. Złoto kocha styl glamour i odwrotnie. Nowoczesna czcionka, fikuśna grafika sprawia, że złote, papierowe zaproszenie na ślub dosłownie ożywa. Całość tworzy jednak ponadczasowy związek, który świetnie do siebie pasuje.

Do zaproszenia dodajemy GRATIS białą kopertę. Personalizacja jest również w cenie i nie musicie za nią dodatkowo płacić. Ustalcie treść zaproszenia, a my przygotujemy jego projekt.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.