Złote zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Zaproszenia ślubne na złotym papierze z Twoim zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


4,50 zł
4,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złote zaproszenia ślubne ze zdjęciem


Papierowe zaproszenia ślubne posiadają złotą ramkę wokół spersonalizowanego tekstu i geometrycznego serca z Waszym zdjęciem, które sprawi, że Twoi goście poczują się docenieni dzięki swojemu eleganckiemu charakterowi zaproszeń.

Te papierowe zaproszenia nadadzą ton najwspanialszemu wydarzeniu w Twoim życiu. Goście jak tylko je wyjmą z koperty, będą natychmiast przeniesieni do piękna świętowania Waszego ślubu w wielkim stylu. Dzięki starannemu wykonaniu i unikalnemu wyglądowi, to zaproszenie z pewnością przykuje uwagę każdego.

Rozumiemy, jak ważne jest, aby Twoje zaproszenie miało idealne proporcje, które pokazują prawdziwą miłość w każdym szczególe.

Nasze zaproszenia ślubne spełniają właśnie tę obietnicę. Pozostawią gościom poczucie integralności i docenienia, gdy otrzymają te wykwintne papierowe zaproszenia zaprojektowane specjalnie dla Ciebie i Twojego partnera.

Upewnijcie się więc, że każdy aspekt Waszej uroczystości jest niezapomniany - od początku do końca - z naszymi przemyślanymi i pięknymi zaproszeniami ślubnymi!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu