Zaproszenia ślubne Bilet do teatru

Zaproszenia ślubne - wzór Bilet do teatru


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 zł brutto
brutto



Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne Bilet do teatru


Nowoczesne zaproszenie ślubne w formie biletu do teatru, będzie idealnie pasować na twój ślub.

Humorystycznie skomponowana grafika bardzo dobrze komponuje się z uroczystym tekstem. To zaproszenie z pewnością wprawi twoich gości w dobry nastrój i przygotuje ich do zabawy i celebrowania waszego najważniejszego święta.

Całość została wykonana z najwyższej jakości kartonów ozdobnych. Współgrająca grafika z tekstem tworzy przyciągającą oko całość.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 20cm x 9cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych