Zaproszenia ślubne Bilet do teatru

Zaproszenia ślubne - wzór Bilet do teatru


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne Bilet do teatru


Nowoczesne zaproszenie ślubne w formie biletu do teatru, będzie idealnie pasować na twój ślub.

Humorystycznie skomponowana grafika bardzo dobrze komponuje się z uroczystym tekstem. To zaproszenie z pewnością wprawi twoich gości w dobry nastrój i przygotuje ich do zabawy i celebrowania waszego najważniejszego święta.

Całość została wykonana z najwyższej jakości kartonów ozdobnych. Współgrająca grafika z tekstem tworzy przyciągającą oko całość.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 20cm x 9cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.