Bukiet kwiatów drewniane zaproszenia dla Rodziców w kształcie serca

Drewniane zaproszenie dla Rodziców w kształcie serca z motywem bukietu kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Bukiet kwiatów drewniane zaproszenia dla Rodziców w kształcie serca


Zaproszenie z bukietem kolorowych kwiatów

Trudno sobie wyobrazić ślub i wesele bez kwiatów, a jeszcze trudniej bez zaproszeń na tę okazję. My postanowiliśmy połączyć urok kolorowych kwiatów z funkcjonalnością zaproszenia wykonanego z drewna. I tak powstało unikalne zaproszenie dla Rodziców ozdobione pięknym bukietem kwiatów.

Serce w klasycznym kwadracie

Klasyczny kwadratowy kształt kryje w sobie wyjmowane serce – symbol miłości dwojga ludzi, a pod nim znajdują się spersonalizowane słowa zaproszenia dla Rodziców na Wasz ślub. Zewnętrzną stronę serca zdobi nadruk malowanych kwiatów – urokliwych i naturalnych, bardzo delikatnych. Ich subtelne piękno idealnie pasuje do wyrafinowanej naturalności drewna.

To unikalne zaproszenie personalizujemy GRATIS i dodajemy do niego w komplecie kopertę.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.