Drewniana prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem Wyciągane koło

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem, wyciągane koło


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniana prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem Wyciągane koło


Drewniane zaproszenia na ślub dla Rodziców

Drewno ma niewątpliwy urok. Jest naturalnym materiałem, a jednocześnie posiada cechy unikalności. Nie ma bowiem nigdzie powtarzalnego usłojenia. Jeśli lubicie takie dodatki, planujecie ślub w duchu eko, skandynawskim lub rustykalnym, to nasze zaproszenie na ślub powinno się Wam bardzo spodobać.

Drewniane zaproszenie na ślub dla Rodziców jest w pełni spersonalizowane, a personalizacja w Venarti jest GRATIS. Drewniane zaproszenie dla Rodziców i jednocześnie prośba o błogosławieństwo zostało zrobione z cienkiej sklejki. Składa się z dwóch części – z wyjmowanego koła, na którym umieścimy wybrane przez Was zdjęcie. Po wyjęciu koła ukaże się wyjątkowa prośba o błogosławieństwo zamknięta w urokliwym zaproszeniu na ślub dla Waszych Rodziców.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych