Drewniana prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem Wyciągane koło

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem, wyciągane koło


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniana prośba o błogosławieństwo ze zdjęciem Wyciągane koło


Drewniane zaproszenia na ślub dla Rodziców

Drewno ma niewątpliwy urok. Jest naturalnym materiałem, a jednocześnie posiada cechy unikalności. Nie ma bowiem nigdzie powtarzalnego usłojenia. Jeśli lubicie takie dodatki, planujecie ślub w duchu eko, skandynawskim lub rustykalnym, to nasze zaproszenie na ślub powinno się Wam bardzo spodobać.

Drewniane zaproszenie na ślub dla Rodziców jest w pełni spersonalizowane, a personalizacja w Venarti jest GRATIS. Drewniane zaproszenie dla Rodziców i jednocześnie prośba o błogosławieństwo zostało zrobione z cienkiej sklejki. Składa się z dwóch części – z wyjmowanego koła, na którym umieścimy wybrane przez Was zdjęcie. Po wyjęciu koła ukaże się wyjątkowa prośba o błogosławieństwo zamknięta w urokliwym zaproszeniu na ślub dla Waszych Rodziców.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych