Magnolie Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem magnolii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Magnolie Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo


Magnolie to wiosenne kwiaty, które każdej wiosny zachwycają nas swoją malowniczością – są delikatne i ulotne. Uważane za symbol kobiecości, idealnie wpisują się w ślubny motyw. Dlatego wykorzystaliśmy je tworząc uroczą prośbę o błogosławieństwo Rodziców ozdobioną magnoliami.

Zaproszenie zostało wykonane z trwałej, satynowej pleksi. W prawym górnym rogu umieściliśmy ozdobny motyw kwiatowy. Wybraliśmy różowe magnolie, ponieważ ten kwiat jest symbolem kobiecości i miłości. Jest więc wyraźnym przesłaniem dla osoby, którą kochacie, gdyż wskazuje na silny stopień przywiązania i miłości.

Ślubną prośbę o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem magnolii umieścicie w białej, eleganckiej kopercie dołączonej do kompletu GRATIS. Personalizacja prośby jest GRATIS.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych