Pudrowe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców

Zaproszenia ślubne dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


35,00 zł
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców


Podobno cały świat zakochał się w różu. My tego nie wiemy na pewno, ale jesteśmy przekonani, że pudrowy róż idealnie sprawdzi się jako dodatek kolorystyczny do nietuzinkowych dekoracji i akcesoriów weselnych. Mamy dla Was urocze i niezwykle delikatne zaproszenia ślubne dla Rodziców Venarti z satynowej pleksi z motywem pudrowych róż!

Róże to królewskie kwiaty: dostojne, majestatyczne, a jednocześnie bardzo delikatne i eleganckie. Są symbolem miłości i występują w wielu odmianach kolorystycznych. Pudrowy róż doskonale łączy się z modnym złotem i stanowi doskonałe tło dla innych barw.

Nasze zaproszenia ślubne dla Rodzicówwykonaliśmy z trwałej, satynowej i przezroczystej pleksi. Będą więc piękną pamiątką z Waszego ślubu. Motyw pudrowych róż w stworzonej przez nas romantycznej odsłonie zachwyca swoją delikatnością i wrażliwością na piękno. Umieściliśmy go w dwóch rogach zaproszenia po przekątnej, a środek zaproszenia zostawiliśmy na gratisową personalizację – Wy wybieracie tekst, czcionkę, a my wykonujemy projekt zaproszenia. W komplecie z zaproszeniem jest biała koperta (gratis).

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych