Herbaciane róże Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem serca z herbacianych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Herbaciane róże Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo


Tak wyjątkowi goście, jakimi są Rodzice Młodej Pary, zasługują na wyjątkowe traktowanie. Przejawiać się ono powinno nie tylko w specjalnym miejscu przy weselnym stole, specjalnych podziękowaniach, ale również w zaproszeniach. Mimo iż Rodzice zwykle wiedzą jako pierwsi o planach swoich dzieci, mimo iż uczestniczą w przygotowaniach do weselnych uroczystości, to jednak należy się im zaproszenie. I to takie, które znacząco wyróżnia się wśród pozostałych, a przy tym doskonale oddaje klimat i ducha planowanej uroczystości.

Takie właśnie jest zaproszenie dla rodziców akrylowe pleksi, ozdobione motywem herbacianych róż. Zaproszenie to ujmuje swoją delikatnością i lekkością, a przy tym przyciąga uwagę starannym wykonaniem. Prostota oraz niewymuszona elegancja charakteryzujące zaproszenie sprawdzą się zarówno w przypadku wesela organizowanego w stylu klasycznym, jak i rustykalnym czy romantycznym.

 

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.