Piwonie Drewniane zaproszenie dla Rodziców w kształcie serca

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Drewniane zaproszenie dla Rodziców w kształcie serca


Serce to uniwersalny symbol miłości, nic zatem dziwnego, że jest szczególnie chętnie wykorzystywany przez Młode Pary do ozdoby różnych elementów dekoracyjnych.

To piękno motywu warto wykorzystać przy zaproszeniach ślubnych, ale – zamiast oczywistego serca, którym często ozdabiane są zaproszenia – wykorzystując jego charakterystyczny kształt.

Ślubne zaproszenia dla Rodziców w kształcie serca, ozdobione motywem kwiatów piwonii, są pięknym i ponadczasowym sposobem na poinformowanie Rodziców o nadchodzącym ślubie oraz poproszenia ich o to, by wśród gości zajęli honorowe miejsce.

Zaproszenia dla Rodziców to również pewna forma podziękowania im za troskę, jaką okazywali, a także za trud włożony w pełnienie obowiązków rodzicielskich. To także szansa, by wyjątkowym zaproszeniem podkreślić ich wyjątkowość.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu