Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenia dla Rodziców Serce

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców w kształcie wkładanego serca z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenia dla Rodziców Serce


Nie ma ważniejszych gości na ślubie niż Rodzice. Dla nich ta uroczystość jest również niezwykle wzruszająca, kończy się bowiem pewien etap w ich życiu. Oddają swoje dziecko, od teraz rozpoczyna ono nowe życie u boku ukochanego / ukochanej. Dlatego też warto zadbać, by uczestnictwo Rodziców miało wyjątkowy charakter, by było dla nich niezapomnianym przeżyciem.

Dbałość o Rodziców występujących w charakterze weselnych gości powinno się zacząć już na etapie przygotowań do ślubu i wręczania ślubnych zaproszeń. Doskonałym sposobem na podkreślenie rangi Rodziców, ale też chwili, są ślubne zaproszenia dla Rodziców w kształcie serca. Wykonane z drewna serce, ozdobione motywem liści eukaliptusa, to piękna forma wyrażenia pragnienia przyszłej Młodej Pary, by ich Rodzice wspólnie z nimi uczestniczyli w tym ważnym wydarzeniu.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm x2

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.