Różowa akwarela Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Różowa akwarela Zaproszenia ślubne przezroczyste


Zaproszenia o romantycznej wymowie, doskonale korespondujące z romantycznym charakterem weselnej uroczystości? Jeśli Młoda Para poszukuje właśnie produktu o takiej wymowie, warto zwrócić uwagę na zaproszenia ślubne przezroczyste z motywem różowej akwareli.

Zaproszenia, dzięki swojej lekkości i transparentności doskonale pasują do wielu stylów wesela, idealnie korespondując z pozostałymi dodatkami. Różowa akwarela to subtelna ozdoba, która nadaje wyrazu zaproszenia, czyniąc z niego małe dzieło sztuki.

Tak piękne zaproszenie będzie wspaniałym sposobem na poproszenie gości o uczestnictwo w ceremonii i weselnej zabawie, a także piękną pamiątką ślubu.

 

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu