Różowa akwarela Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Różowa akwarela Zaproszenia ślubne przezroczyste


Zaproszenia o romantycznej wymowie, doskonale korespondujące z romantycznym charakterem weselnej uroczystości? Jeśli Młoda Para poszukuje właśnie produktu o takiej wymowie, warto zwrócić uwagę na zaproszenia ślubne przezroczyste z motywem różowej akwareli.

Zaproszenia, dzięki swojej lekkości i transparentności doskonale pasują do wielu stylów wesela, idealnie korespondując z pozostałymi dodatkami. Różowa akwarela to subtelna ozdoba, która nadaje wyrazu zaproszenia, czyniąc z niego małe dzieło sztuki.

Tak piękne zaproszenie będzie wspaniałym sposobem na poproszenie gości o uczestnictwo w ceremonii i weselnej zabawie, a także piękną pamiątką ślubu.

 

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu