Łapacz snów Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Łapacz snów Zaproszenia ślubne przezroczyste


Do dziś panuje przekonanie, że tzw. łapacz snów jest w stanie zapewnić nam dobry, radosny sen, zatrzymując ewentualne koszmary. Nic zatem dziwnego, że kojarzy się on niezwykle pozytywnie, że motyw ten nie został ograniczony wyłącznie do kwestii snu, ale pojawia się również w kontekście dobrej zabawy czy jako symbol pomyślności i braku kłopotów. Delikatne piękno łapaczy snu sprawia, że doskonale sprawdzają się one również w charakterze motywów zdobiących różnego rodzaju elementy służące do organizacji wesela.

Występuje on także na ślubnych zaproszeniach przezroczystych, dodając im jeszcze delikatności i zwiewności. Takie zaproszenie ślubne, ozdobione motywem łapacza snów, nie tylko zachwyci zaproszonych gości, ale będzie również doskonałą pamiątką, nawiązująca swym charakterem do wyjątkowości ślubnej ceremonii i weselnej zabawy.

 

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.