Ramka geometryczna Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ramka geometryczna Zaproszenia ślubne przezroczyste


Stylowo a jednocześnie bogato? Jak zachować idealne proporcje? Przykładem mogą być zaproszenia ślubne przezroczyste, ozdobione motywem geometrycznej ramki oraz rozkwitających kwiatów. To rozwiązanie, które pasuje doskonale zarówno do wesela w stylu glamour jak i stylu romantycznego, zaś wręczane zaproszenia ozdobione kompilacją powyższych motywów zachwyca zaproszonych gości.

Warto postarać się, by zaproszenia ślubne w tym charakterze nawiązywały do wystroju weselnej Sali, wówczas uzyskamy efekt spójności, który zachwycać będzie wszystkich. Same zaproszenia zaś jeszcze długo pełnić będą funkcję wspaniałej pamiątki, przypominającej gościom o wzruszającej ceremonii zaślubin i następujących po niej chwilach dobrej zabawy.

 

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych