Para w aucie Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para w aucie Zaproszenia ślubne przezroczyste


Autobus, czerwony, przez ulicę mego miasta mknie… - tak brzmiały słowa popularnej piosenki, ale czy koniecznie musi to być autobus? Równie dobrze może to być pojazd, wiozący Parę Młodą do ślubu. Właśnie taki motyw pary w aucie zdobi wyjątkowe zaproszenia ślubne przezroczyste, które zachwycą zaproszonych gości i sprawią, że wszyscy oni potwierdzą swoja obecność na weselnej uroczystości.

Zaproszenia ślubne z autem to wybór dla nieszablonowych Par Młodych o otwartych umysłach, zachowujących dystans do siebie i do świata. Ten rodzaj zaproszeń pasuje
do nowoczesnych aranżacji, ale doskonale sprawdzi się tez w stylu minimalistycznym, przy ograniczeniu pozostałych motywów i kolorów.

 

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.