Para w aucie Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Para w aucie Zaproszenia ślubne przezroczyste


Autobus, czerwony, przez ulicę mego miasta mknie… - tak brzmiały słowa popularnej piosenki, ale czy koniecznie musi to być autobus? Równie dobrze może to być pojazd, wiozący Parę Młodą do ślubu. Właśnie taki motyw pary w aucie zdobi wyjątkowe zaproszenia ślubne przezroczyste, które zachwycą zaproszonych gości i sprawią, że wszyscy oni potwierdzą swoja obecność na weselnej uroczystości.

Zaproszenia ślubne z autem to wybór dla nieszablonowych Par Młodych o otwartych umysłach, zachowujących dystans do siebie i do świata. Ten rodzaj zaproszeń pasuje
do nowoczesnych aranżacji, ale doskonale sprawdzi się tez w stylu minimalistycznym, przy ograniczeniu pozostałych motywów i kolorów.

 

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.