Boho pióra Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Boho pióra Zaproszenia ślubne przezroczyste


Styl boho znów wraca na salony, podbijając zarówno serca Młodych Par, jak i zaproszonych gości. Nic zatem dziwnego, że motywy boho coraz częściej są obecne w aranżacji ślubnych sal, czy jako ozdoba różnych przedmiotów związanych z organizacją weselnej uroczystości.

Zaproszenia ślubne przezroczyste, z motywem boho, to doskonały pomysł, by zaprosić gości na wyjątkową uroczystość, by wyrazić prośbę dotyczącą wspólnego przeżywania tych radosnych chwil. Zaproszenia w tym stylu nie tylko spełniać będą swoją funkcję użytkową, ale również staną się wspaniałą pamiątką, która jeszcze długie lata będzie pozwalała powracać myślami do tych wyjątkowych chwil wspólnej zabawy.

 

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.