Winietki drewniane Liście eukaliptusa

Winietka drewniana z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Winietki drewniane Liście eukaliptusa


Wspaniałe wesele wymaga doskonałej organizacji i perspektywicznego myślenia. Aby wszystko przebiegło bez zakłóceń, warto zadbać nie tylko o wystrój weselnej sali, ale też o jej zaaranżowanie w taki sposób, by goście zaproszeni na ślub mogli bez trudu odnaleźć swoje miejsce.

Służyć temu mogą winietki, które – umieszczone na ślubnych stołach – będą wskazówką dla gości. Warto jednak zadbać, by te elementy organizacji, korespondowały swoim stylem i charakterem z wystrojem ślubnej sali i by były spójne z samą koncepcją wesela.

Drewniane winietki ozdobione motywem liści eukaliptusa – z uwagi na swoją elegancję i urokliwą prostotę – doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku wesel organizowanych w stylu klasycznym, minimalistycznym, jak i eko czy wiejskim. Dla weselnych gości mogą stać się również doskonałą pamiątką, przypominającą o ich obecności przy Młodej Parze w tak ważnym dla niej dniu.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

Winietka domyślnie jest rozłożona (winietka z podstawką).

Złożenie jest bardzo proste. Wystarczy przyłożyć winietkę do dziurki w podstawce i lekko puknąć młotkiem, aż wskoczy. 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno brzozowe

Wymiary: 99 x 40 mm

Powiązane wpisy na blogu