Winietki drewniane Liście eukaliptusa

Winietka drewniana z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,20 zł
2,20 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Winietki drewniane Liście eukaliptusa


Wspaniałe wesele wymaga doskonałej organizacji i perspektywicznego myślenia. Aby wszystko przebiegło bez zakłóceń, warto zadbać nie tylko o wystrój weselnej sali, ale też o jej zaaranżowanie w taki sposób, by goście zaproszeni na ślub mogli bez trudu odnaleźć swoje miejsce.

Służyć temu mogą winietki, które – umieszczone na ślubnych stołach – będą wskazówką dla gości. Warto jednak zadbać, by te elementy organizacji, korespondowały swoim stylem i charakterem z wystrojem ślubnej sali i by były spójne z samą koncepcją wesela.

Drewniane winietki ozdobione motywem liści eukaliptusa – z uwagi na swoją elegancję i urokliwą prostotę – doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku wesel organizowanych w stylu klasycznym, minimalistycznym, jak i eko czy wiejskim. Dla weselnych gości mogą stać się również doskonałą pamiątką, przypominającą o ich obecności przy Młodej Parze w tak ważnym dla niej dniu.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

Winietka domyślnie jest rozłożona (winietka z podstawką).

Złożenie jest bardzo proste. Wystarczy przyłożyć winietkę do dziurki w podstawce i lekko puknąć młotkiem, aż wskoczy. 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno brzozowe

Wymiary: 99 x 40 mm

Powiązane wpisy na blogu