Liście eukaliptusa Ślubne winietki drewniane

Winietki drewniane z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Ślubne winietki drewniane


W jaki sposób zorganizować wesele tak, by była to niezapomniana noc, by zarówno Para Młoda, jak i goście doskonale się bawili, by wszyscy wspominali niezwykłą atmosferę tych wyjątkowych zaślubin? Kluczem do sukcesu jest dbałość o szczegóły, zaś jego wyrazem – zadbanie o najbardziej problematyczny moment wesela, czyli zajmowanie przez gości miejsca przy weselnych stolach.

W odszukaniu właściwego miejsca pomogą zaproszonym biesiadnikom ślubne winietki. Nie tylko wskażą, które krzesło zająć ma gość i usprawnią cały proces, co pozwoli szybko wydać pierwszy posiłek, ale przede wszystkim stanowią one wyraz troski o komfort i poczucie bezpieczeństwa gości. Starannie wykonane winietki drewniane, ozdobione motywem liści eukaliptusa, to doskonały wybór nie tylko w przypadku organizacji ślubu w stylu eko czy minimalistycznego, ale – wraz z odpowiednimi dodatkami - sprawdzą się również w przypadku ślubu w klasycznym czy romantycznym stylu.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

Winietka domyślnie jest rozłożona (winietka z podstawką).

Złożenie jest bardzo proste. Wystarczy przyłożyć winietkę do dziurki w podstawce i lekko puknąć młotkiem, aż wskoczy. 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno brzozowe

Wymiary: 99 x 40 mm

Powiązane wpisy na blogu