Liście eukaliptusa Ślubne winietki drewniane

Winietki drewniane z motywem liści eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Ślubne winietki drewniane


W jaki sposób zorganizować wesele tak, by była to niezapomniana noc, by zarówno Para Młoda, jak i goście doskonale się bawili, by wszyscy wspominali niezwykłą atmosferę tych wyjątkowych zaślubin? Kluczem do sukcesu jest dbałość o szczegóły, zaś jego wyrazem – zadbanie o najbardziej problematyczny moment wesela, czyli zajmowanie przez gości miejsca przy weselnych stolach.

W odszukaniu właściwego miejsca pomogą zaproszonym biesiadnikom ślubne winietki. Nie tylko wskażą, które krzesło zająć ma gość i usprawnią cały proces, co pozwoli szybko wydać pierwszy posiłek, ale przede wszystkim stanowią one wyraz troski o komfort i poczucie bezpieczeństwa gości. Starannie wykonane winietki drewniane, ozdobione motywem liści eukaliptusa, to doskonały wybór nie tylko w przypadku organizacji ślubu w stylu eko czy minimalistycznego, ale – wraz z odpowiednimi dodatkami - sprawdzą się również w przypadku ślubu w klasycznym czy romantycznym stylu.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

Winietka domyślnie jest rozłożona (winietka z podstawką).

Złożenie jest bardzo proste. Wystarczy przyłożyć winietkę do dziurki w podstawce i lekko puknąć młotkiem, aż wskoczy. 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno brzozowe

Wymiary: 99 x 40 mm

Powiązane wpisy na blogu