Serce z liśćmi eukaliptusa Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem kwiatów eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Serce z liśćmi eukaliptusa Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Prezenty dla gości bywają różne. Często są mało trwałe lub po prostu pospolite i nie wyróżniają się z tłumu. Od dłuższego czasu coraz bardziej popularny rozwiązaniem stają się ślubne magnesy na lodówkę, które zdobią kuchnie swoim nietuzinkowym wyglądem.

Ślubny magnes na lodówkę z liśćmi eukaliptusa to naturalistyczne podejście do tematu. Wykonany z drzewa w kształcie serca magnes posiada motyw eukaliptusa oraz plącz od niego wychodzących. Na samym środku znajduje się napis z podziękowaniem, a także podpis Pary Młodej.

Ślubny magnes na lodówkę z eukaliptusem to idealna propozycja dla osób poszukujących prostego w designie prezentu, który będzie zarazem funkcjonalny, dzięki czemu wyjątkowa chwila zamknięta w jego historii pozostanie z gośćmi naszego przyjęcia na dłużej.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm