Kwiaty eustoma Serce Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem kwiatów eustoma


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,60 zł

Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty eustoma Serce Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Magnesy na lodówkę to znane nam akcesorium, które Polacy bardzo lubią kolekcjonować. Ilekroć kupujemy magnesy z wakacji czy też pamiątkowych miejsc. Magnesy na lodówkę stały się także świetnym prezentem ślubnym, który możemy wręczyć gościom podczas uroczystości. Ślubne magnesy na lodówkę stają się z roku na rok coraz bardziej popularne.

Ślubny magnes na lodówkę kwiaty Eustoma to idealna propozycja dla każdej Młodej Pary, która poszukuje funkcjonalnego prezentu. Magnes w kształcie serca posiada przepiękny motyw kwiatów w odcieniach różu czy purpury. Napis z podziękowaniem na środku wykonany jest w czcionce, która idealnie współgra z całą kompozycją. W lewym górnym rogu znajduje się grosik, który ma przynosić szczęście obdarowanym nim osobom.

Magnes na lodówkę wykonany jest z drewna, co przekłada się na wysoką odporność. Umieszczony na lodówce będzie ozdobą każdej kuchni.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych