Lawenda Serce Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem lawendy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Lawenda Serce Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Jeśli poszukują państwo idealnego upominku dla gości z przyjęcia, to magnes na lodówkę z motywem lawendy jest oczywistym wyborem. Magnes w kształcie serca z motywem lawendy i przyklejonym grosikiem na szczęście to mały, ale wyjątkowy prezent, który spodoba się każdej obdarowanej osobie na przyjęciu.

Wykonany z drewna magnes jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu mamy pewność, że będzie służyć po przyjęciu w kuchni jeszcze przez długi okres czasu, zdobiąc przepięknie lodówkę. W ostatnim czasie motyw lawendy pojawia się coraz częściej na przyjęciach weselnych.

Ich fioletowy kolor współgra z często występującą bielą na tradycyjnych weselach, a także przełamuje aranżacje florystyczne. Ślubny magnes na lodówkę to nie tylko ozdoba z przyjęcia to także wspomnienia zatrzymane w małym podarunku.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych