Anemone Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem kwiatów anemone


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,60 zł

Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Anemone Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Kwiaty Anemone to ciekawe rośliny, ponieważ ich gatunków mamy ponad 70 i każdy z nich posiada inny kolor oraz strukturę więc można rzec, że są po prostu wyjątkowe. Tak samo, jak nasze ślubne magnesy na lodówkę z motywem kwiatów Anemone, które okazują się idealnym upominkiem dla gości podczas przyjęcia.

Magnesy na lodówkę to niby prosta rzecz, natomiast odpowiednio wykonana daje nam bardzo dużo szczęścia w szczególnych sytuacjach. Magnes ślubny Anemone zawiera bardzo subtelny motyw kwiatów znajdujący się po lewej stronie, pozostawiając na środku miejsce na podziękowania za obecność naszych gości podczas przyjęcia.

Nie zapominamy oczywiście także o grosiku na szczęście, który w tym modelu także znalazł swoje miejsce po prawej stronie. Magnes wykonany jest ze sklejki drewnianej, dzięki czemu mamy pewność jego wysokiej klasy wytrzymałości. Ślubny magnes to nie tylko ozdoba podczas przyjęcia, ale także podarunek, który będzie urozmaicać kuchnię gości swoim nietuzinkowym wyglądem.

Zaskocz swoich najbliższych takim magnesem, dzięki czemu zapamiętają tę wyjątkową chwilę na całe życie!

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych