Love Serce Ślubny magnes na lodówkę Grosik

Ślubny, drewniany magnes na lodówkę jako podziękowanie dla gości weselnych z motywem lawendy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,60 zł

Opis
Opis

Love Serce Ślubny magnes na lodówkę Grosik


Ślubny magnes na lodówkę z napisem LOVE to idealna propozycja dla osób poszukujących prostej ozdoby na weselnym stole, a także upominku dla gości, który mogą zabrać ze sobą do domu.

Prosty wygląd, a także subtelny napis idealnie do siebie pasują. W dolnej części magnesu możemy ujrzeć motyw z napisem LOVE, który nadaje troszkę różnorodności całej kompozycji. Drewniany ślubny magnes świetnie sprawdzi się na ślubie w stylu rustykalnym czy też glamour.

Sięgając po ten produkt, mają państwo pewność dużej wytrzymałości ze względu na materiał (drewno), z jakiego wykonany jest magnes, a także funkcjonalności ozdoby, która będzie miała ogromne znaczenie dla gości, którzy zostaną nią obdarowani.

 

Wymiary:  6 x 6cm

Materiał: sklejka 3mm