Mapa świata Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem mapy świata


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Mapa świata Ślubne, drewniane numerki na stół


Czy chcą Państwo, aby Państwa ślub był niezapomnianym wydarzeniem? Proszę spojrzeć na te szykowne i stylowe drewniane numerki stołów weselnych. Dzięki unikalnemu wzornictwu z motywem mapy świata, serc i samolotów, Państwa goście będą mieli czym się zachwycać.

Te drewniane numery stołów weselnych pomogą stworzyć ponadczasową atmosferę w Państwa wielkim dniu. Doskonale nadają się do magicznego ustawienia miejsc i mogą być wykorzystane jako dekoracje. Dzięki unikalnemu wzornictwu wyróżniają się, a jednocześnie tworzą atmosferę intymności; można je łatwo wkomponować w wiele różnych schematów kolorystycznych, co czyni je idealnym prezentem!

Bez względu na to, czy chcą Państwo przenieść swoich gości do odległych krain, czy też do domu, te wyjątkowe elementy z pewnością zachwycą! Dzięki tym pięknym numerom stołów można wnieść trochę elegancji i uroku do wszystkich miejsc na Państwa weselu.

Będą one również świetnie wyglądać na zdjęciach - zapewniając Państwu wspaniałe pamiątki z najważniejszego dnia w życiu. Proszę pokazać, jak wiele uwagi włożyli Państwo w planowanie ślubu, kreatywnie wykorzystując te niezbędne elementy. Proszę się pospieszyć i kupić już teraz - dostępność ograniczona!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych