Mapa świata Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem mapy świata


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa świata Ślubne, drewniane numerki na stół


Czy chcą Państwo, aby Państwa ślub był niezapomnianym wydarzeniem? Proszę spojrzeć na te szykowne i stylowe drewniane numerki stołów weselnych. Dzięki unikalnemu wzornictwu z motywem mapy świata, serc i samolotów, Państwa goście będą mieli czym się zachwycać.

Te drewniane numery stołów weselnych pomogą stworzyć ponadczasową atmosferę w Państwa wielkim dniu. Doskonale nadają się do magicznego ustawienia miejsc i mogą być wykorzystane jako dekoracje. Dzięki unikalnemu wzornictwu wyróżniają się, a jednocześnie tworzą atmosferę intymności; można je łatwo wkomponować w wiele różnych schematów kolorystycznych, co czyni je idealnym prezentem!

Bez względu na to, czy chcą Państwo przenieść swoich gości do odległych krain, czy też do domu, te wyjątkowe elementy z pewnością zachwycą! Dzięki tym pięknym numerom stołów można wnieść trochę elegancji i uroku do wszystkich miejsc na Państwa weselu.

Będą one również świetnie wyglądać na zdjęciach - zapewniając Państwu wspaniałe pamiątki z najważniejszego dnia w życiu. Proszę pokazać, jak wiele uwagi włożyli Państwo w planowanie ślubu, kreatywnie wykorzystując te niezbędne elementy. Proszę się pospieszyć i kupić już teraz - dostępność ograniczona!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych