Kwiaty w akwarelowym kole Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem kwiatów w akwarelowym kole


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym kole Ślubne, drewniane numerki na stół


Dzięki pięknemu motywowi kwiatowemu i szczegółowemu wzornictwu, numerek na stół z pewnością będzie ozdobą każdego wesela. Wykonany z drewna, każdy numer jest nie tylko bardzo szykowny, ale również niezwykle solidny i trwały.

Goście pokochają ponadczasową estetykę, która emanuje wyrafinowaniem i rustykalnym urokiem. Wspaniałe cechy sprawiają, że ten numer stołu jest eleganckim dodatkiem do każdego przyjęcia, wystarczająco wyrafinowanym do wnętrz, a jednocześnie zachwycającym prostotą do imprez na świeżym powietrzu.

Dzięki lekkiej konstrukcji i łatwemu montażowi, można go z łatwością przenosić lub zmieniać układ miejsc siedzących. Drewniany numerek na stół weselny pozwoli Państwu uczcić ten wyjątkowy dzień w wielkim stylu!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm