Pudrowe róże Ślubne, półokrągłe, drewniane numerki na stół

Półokrągłe, drewniane numerki na stół weselny z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Ślubne, półokrągłe, drewniane numerki na stół


Eleganckie, romantyczne numerki stołów weselnych z pewnością sprawią, że Państwa wesele będzie niezapomniane! Pięknie wykonane z drewna, każdy z tych wykwintnych numerków posiada na górze i dole numerka delikatny motyw pudrowych róż. Półokrągły kształt górnej części numerku to dodatkowy akcent wyrafinowania, który zachwyci gości siedzących przy Państwa stołach.

Ponadto, każdy numer jest personalizowany za pomocą imion i daty ślubu - co stanowi słodką pamiątkę, którą będą Państwo mogli wspominać przez wiele lat! Niech więc Państwa wesele będzie jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki naszym pięknym numerkom!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych